8/18/2016

Kvapky sentimentuI'm back! 
Keď som si po dlhšej dobe opäť prezerala blog, zistila som, že to tam vyzerá, ako jeden veľký chaos, ale povedzme si úprimne, žiaden extra IT-čkar nie som a nikdy ani nebudem (aj keď sa na neho občas hrám 😀) a tak to bude musieť ísť teraz stranou, takže sa všetkým ospravedlňujem, snáď to prežijete. Všimla som si aj to, že posledný príspevok bol o poslednom zvončeku a o stresoch pred maturitou... Zdá sa mi to, ako včera, keď som sedela za zeleným stolom a špekulovala nad otázkami. A toľko sa toho od vtedy zmenilo. 🙁 Často uvažujem nad strednou a povie vám, ak by som mala možnosť vrátiť sa do 4. ročníka, neváhala by som a išla. Nie je to kvôli tomu, že sa neteším na VŠ, toho sa už neviem dočkať a predstava života v mojej milovanej Bratislavke je na dosah, no toľko zážitkov, spomienok a nových momentov, ktoré z čias gymka mám som nemala dovtedy snáď za celý život. Dokonca by mi ani nevadilo zopakovať si maturitku, i keď pár dni po nej som každého presviedčala, že #NeverEver a že maturita nie je v žiadnom prípade formalita. Aj keď toho sa držím, lebo pre tých, ktorým ide o dobré známky to formalita určite nie je. 
Čo sa týka tých zmien, tak som sa posunula, myslím, celkom dopredu (ak teda nepočítam aktuálnu farbu svojich vlasov, 😀 ale o tom potom). Zmenila som názory, videla nové miesta, zažila iné kultúry, spoznala nových ľudí, zistila, že nad veľa vecami sa treba často len povzniesť a naučila sa brať všetko také, aké je, i keď to predtým, pochopiteľne, ofrflem, ponadávam si a znepríjemním náladu všetkým navôkol. Povedala by som, že som sa poučila, no to v mojom prípade často je len slovo a skutky idú úplne iným smerom. Celé tie 2 mesiace boli naozaj prínosom, keď už nie pre blog, tak určite pre môj osobný rozvoj a snáď to bude len posunom, čo sa týka všetkých vecí, do ktorých "pichnem".

Trošku môjho sentimentu a teraz niečo o outfite. Asi najdominantnejším kúskom sú dnes nohavice. Videla som ich už u veľa blogeriek, v obchodoch a padli mi do oka, no dlhú dobu som nejako nevedela nájsť také, aké som si predstavovala. Po čase som však opäť našla v detskej skrini mojej mamky poklady. Tieto nohavice boli pôvodne ušité pre chlapca a boli dlhé. Vyskúšala som ich a keďže mi sadli, "vytuningovala" som si ich podľa seba a mám z nich presne to, čo som mať aj chcela. Celkom sranda, aké strihy sa nosili v minulosti a že vec, ktorú predtým nosili muži nosím (s menšími obmenami) dnes ja. Vlastne keď nad tým tak uvažujem, nie je to nič na chválenie, že nosím chlapčenské veci, ale což. 😀 Ináč, to sako si tiež už odžilo svoje a mamka ho mala pri mojich krstinách (cháp 19 rokov dozadu), spolu so sukňou, ktorú som mala TU a TUTO. Ja by som si to dnes dokopy asi neobliekla, i keď, jeden nikdy nevie, no osobitne sa mi zdajú, ako veľmi pekné a aktuálne kúsky. Dnešným outfitom sa opäť potvrdilo pravidlo, že móda sa neustále vracia a asi sa oplatí veci nevyhadzovať, i keď dnešné materiály sú častokrát odsúdené len na vyhodenie. Košeľa vznikla veľmi podobným spôsobom, ako aj nohavice. Chcela som košeľu bez rukávov a tak zaúradovali moje "kreatívne a šikovné" ručičky. Cvak-cvak a bolo.Nohavice: DIY / Košeľa: New Yorker / Sako: Vintage / Lodičky: topankovo.sk / Kabelka: Terranova / Náušnice, Okuliare: Aliexpress

Fotograf: Katka Ždiňaková


Faith. Love. Fashion.
Bianka

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Follow me

Author

Contact Us

Contact

Používa službu Blogger.

© Faith. Love. Fashion. Bianka, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena