8/31/2016

Happy B-day to me! ♡ 19.


Prajem Vám príjemný nesviatočný deň. Bolo 29. augusta. Meniny mala Nikola a ja som oslavovala svoje 19-te narodeniny. DEVÄTNÁSŤ! Nemôžem tomu ani len uveriť, ako ten čas letí. Posledná "nástka" sa mi prešuchla pomedzi prsty a každým rokom si vravím, že ako rýchlo dospievam, mením sa, ako prichádzajú nové veci, výzvy, životné udalosti... Myslím, že tento vek je v mojom živote veľmi prelomový. Mojim každým novým rokom sa končí leto a ja som zvykla byť myšlienkami v školskej lavici, pohltená učivom, spolužiakmi a novými nástrahami, no vedela som, čo všetko to bude asi obnášať a nič nebolo až také nové a nejasné, ako teraz. O 2 týždne sa sťahujem do Bratislavy a v hlave mi idú prúdy myšlienok. Zvládnem to? Budem sa o seba vedieť postarať? Žiť na vlastnú päsť? Nájdem si svoje #besties? 
Vzdávam obrovský hold ženám, ktoré pred pár rokmi, v mojom veku, dokázali vychovávať svoje vlastné deti, starať sa o rodinu, variť, prať, či žehliť. Príde mi to, ako čosi nepredstaviteľné. Keďže samú seba vnímam, ešte ako decko, neviem si ani len predstaviť, že by som v takomto veku toto všetko zvládla. Ale vraj nás bieda naučí, mamka mi často vraví, tak asi by sme to my "nástky" zvládnuť museli, že?

Čo sa týka fotiek, opäť  sa o ne postarala moja dvorná fotografka Katka. Pocvakali sme ich v piatok a ja sa z nich mega vytešujem, lebo presne niečo také som si k príspevku o narodeninách predstavovala, i keď tu mal byť o pár dní skôr. 😀

Oddychujte a usmievajte sa. 


Fotograf: Katka Ždiňaková


Faith. Love. Fashion.
Bianka

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Follow me

Author

Contact Us

Contact

Používa službu Blogger.

© Faith. Love. Fashion. Bianka, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena